O nás

EGO - Váš styl je firma s patnáctiletou tradicí. Nabízíme kvalitní modely zahraničních značek a českých návrhářů. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Móda, která má využití pro každou příležitost a pomáhá Vám cítit se dobře. Tím se náš obchod stará o příjemnější život mnoha zákaznic. Naše firma nabízí svým zákazníkům jen kvalitní a pohodlné oděvy. Žádné přání zákazníka nezůstane nesplněno. Pokud v prodejnách nenajdete, co potřebujete, můžete využít nabídku zakázkové výroby a úprav na míru v našem  oděvním salónu Gabriely Králové.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

PRODEJNY:

Malinovského nám. 5, Brno

Kobližná 23, Brno

Sukova 5, Brno

 

Kontakt: Velimova@seznam.cz

 

ODĚVNÍ STUDIO GABRIELY KRÁLOVÉ

Novobranská 10, Brno

 

 

 

 

Aktuality

SLEVY LÉTO 2014

22.07.2014 20:35
Rádi bychom Vám dali možnost vybrat si luxusní zboží za rozumné ceny. Připravujeme akci sleva 30% na vše. Přijďte si doplnit šatník, jak na běžnou tak sváteční příležitost.

SLEVY kolekce JARO / LÉTO 2012

26.07.2012 07:25
Nabízíme Vám sezónní výprodej oděvů od zahraničních a českých značek, s kterými spolupracujeme již řadu let. Slevy probíhají na všech prodejnách a platí na vybrané a označené zboží. Třička a jarní svetry od 299,- / kus. Saka, kalhoty, sukně, halenky, šaty od 499,- / kus. Proto neváhejte a přijďte...

Napište nám!

25.07.2012 19:48
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu!

25.07.2012 19:47
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.